top
logo


STEICO wall – tai ekonomiškas ir labai našus konstrukcinis elementas (dvitėjinė sija), tinkamas sienoms, kurioms keliami aukšti pastatų šiluminės apsaugos reikalavimai. Panaudojus izoliuotą statramstį STEICOwall, galima apšiltinti sienas ir sumažinti statybos išlaidas.

Kadangi STEICOwall geometrija yra optimizuota, jos ypač tinka sienų konstrukcijoms, kurioms keliami aukšti šiluminės izoliacijos reikalavimai. Jas naudojant galima ekonomiškai pastatyti „pasyvių“ namų konstrukciją.Siūlomas STEICOwall   variantas – statramstis su gamintojo įrengta vidurinės jungiamosios dalies izoliacija. Jo pjūvis stačiakampis, todėl jis yra našus. Jį labai paprasta sujungti su šilumine izoliacija, esančia tarpe tarp karkasinės sienos STEICOflex arba STEICOcanaflex konstrukcinių elementų.

Naudojant STEICO gaminius drauge su kitomis karkasinėje statyboje plačiai naudojamomis medžiagomis gaunamos solidžios sienų konstrukcijos, tenkinančios priešgaisrinės saugos taisyklių reikalavimus. Mediena ir medienos kilmės medžiagos drauge su sienų apkalos ir apdailos plokštėmis sudaro gaisrui atsparią pertvara, kuri atlieka veiksmingo apsauginio sluoksnio vaidmenį iki F30 klasės.

Produktu katalogus rasite  čia
Produktu sertifikatus rasite  čia

 

Video medžiaga

plačiau....

 

 

 

 


bottom

Visos teisės saugomos © 2009 MERODAX.com