top
logo


STEICOjoist – tai ekonomiškas ir labai našus konstrukcinis elementas (dvitėjinė sija), tinkama sienoms, perdangoms, stogo konstrukcijoms, kurioms keliami aukšti pastatų šiluminės apsaugos reikalavimai. Panaudojus izoliuotą statramstį STEICOjoist, galima apšiltinti sienas ir sumažinti statybos išlaidas.
Kadangi STEICOjoist geometrija yra optimizuota, jos ypač tinka sienų konstrukcijoms, kurioms keliami aukšti šiluminės izoliacijos reikalavimai. Jas naudojant galima ekonomiškai pastatyti „pasyvių“ namų konstrukciją. Siūlomas STEICOjoist variantas – statramstis su gamintojo įrengta vidurinės jungiamosios dalies izoliacija. Jo pjūvis stačiakampis, todėl jis yra našus. Jį labai paprasta sujungti su šilumine izoliacija, esančia tarpe tarp karkasinės sienos STEICO flex arba STEICO canaflex konstrukcinių elementų.

Naudojant STEICO gaminius drauge su kitomis karkasinėje statyboje plačiai naudojamomis medžiagomis gaunamos solidžios sienų konstrukcijos, tenkinančios priešgaisrinės saugos taisyklių reikalavimus. Mediena ir medienos kilmės medžiagos drauge su sienų apkalos ir apdailos plokštėmis sudaro gaisrui atsparią pertvara, kuri atlieka veiksmingo apsauginio sluoksnio vaidmenį iki F30 klasės.
Nuo 2011/07/10d. pradėta gaminti STEICO joist su LVL mediena (STEICO ultralam) vietoj konstrukcines eglės C24 klasės.

Produktu katalogus rasite  čia
Produktu sertifikatus rasite  čia

 

Video medžiaga

plačiau....

 

 

 

 


bottom

Visos teisės saugomos © 2009 MERODAX.com